„Into The Wild” – kolejny projekt Veddera

Ed Vedder nie przestaje romansować z branżą filmową. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jego głos można było usłyszeć na ścieżkach dźwiękowych do filmów „Reign Over Me”, „Body Of War” czy „A Broakdown Melody”, a przed nami jeszcze „Surf’s Up”.

To jednak nie koniec atrakcji dla fanów Veddera lubiących dobre kino. We wrześniu na ekrany w Stanach Zjednoczonych wejdzie film Seana Penna pod tytułem „Into The Wild”. Film ów został zrealizowany na podstawie powieści znanego dzienikarza i pisarza Jona Krakauera (polski tytuł: „Wszystko za życie”). Opowiada o młodym człowieku, który porzuca swoje dotychczasowe życie i wyrusza w najbardziej nieprzyjazne człowiekowi rejony Ameryki Północnej.
Penn – znany i wybitny aktor, prywatnie przyjaciel wokalisty Pearl Jam – tym razem zajął się pisaniem scenariusza i reżyserią.

Jaka jest w tym wszystkim rola Veddera? Cóż, dokładnie nie wiadomo. Jest wymieniony wśród twórców muzyki, obok Micheala Brooka i Kaki King. Czy to oznacza, że w filmie usłyszymy jakieś nowe piosenki spod pióra frontmana Pearl Jam? Raczej nie będa to utwory instrumentalne, chociaż kto wie? Przekonamy się niedługo. Tymczasem poniżej prezentujemy zwiastun:

Zwiastun filmu „Into The Wild”

Tagi: , , , , ,