Koncert w Polsce potwierdzony!

Właśnie dostaliśmy informacje od Małgorzaty Taklińskiej z Sony/BMG: Pearl Jam wystąpi 13. czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Informacje o koncercie pojawiły się właśnie na stronie promotora LiveNation. Oficjalne oświadczenie poniżej:

W związku z zamieszaniem medialnym wokół planowanego polskiego koncertu legendy grunge’u, Pearl Jam,
agencja koncertowa Live Nation z dumą informuje, iż jest organizatorem polskiego show, które odbędzie się 13.06.2007, na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
W 2007 roku zespół wyjedzie na krótką trasę, promującą ich ostatni album „Pearl Jam” i szczęśliwie nie zabraknie ich również w Polsce. Koncert w naszym kraju będzie również jedynym koncertem w Europie środkowo-wschodniej.
Kwinet z charyzmatycznym wokalistą Eddie Vedderem działa nieprzerwanie od 1990 roku. W swojej dyskografii ma 8 albumow studyjnych i kilkadziesiąt koncertowych.

Ceny biletów nadchodzącego wydarzenia przedstawiają się następująco:

miejsca siedzące 1 — 165 PLN,
miejsca siedzące 2 — 110 PLN,
płyta — 110 PLN

Szczegóły na www.livenation.pl

Wspomniane zamieszanie medialne to m.in. artykuły, które pojawiły się dzisiaj w internetowych wydaniach „Życia Warszawy” i „Gazety Wyborczej” — w obu opisana jest nasza akcja „You Forgot Poland”, która (dzisiaj możemy powiedzieć to otwarcie) zakończyła się pełnym powodzeniem.

Bilety można rezerwować na stronie promotora. Do sprzedaży trafią na początku lutego — będzie je można nabyć w punktach sprzedaży sieci TicketPro na terenie całego kraju, bądź przez internet. Póki co nie ma informacji na temat oferty dla fanklubowiczów.

Tagi: , , , ,