Przyszłoroczna trasa coraz bardziej realna

Z okazji zbliżających się świąt news napawający nadzieją. Zacznijmy może od plotek zaległych, które pojawiły się na forum — otóż fani z zagranicy donieśli, że przypadkowo napotkany Mike McCready potwierdził, że zespół ma zamiar znów przyjechać do Europy. To samo miał powiedzieć menadżer Pearl Jam, Kelly Curtis oraz inni członkowie zespołu. Curtis nawet doprecyzował wszystkie pogłoski — tournee obejmie festiwale w północnej i wschodniej Europie. Potem zespół ma skupić się na pracy w studiu nagraniowym.

Po kraju krążą plotki przeróżne — począwszy od tego, że Pearl Jam zagra w Chorzowie jako support Rolling Stone’sów, a skończywszy na marzeniach o jednodniowym festiwalu na Stadionie Śląskim z udziałem ekipy Eda Veddera i Audioslave. Nie mamy pojęcia skąd się to bierzę — czy ludzie inspirują się dyrdymałami, które Tomek wypisuje na forum, a może wiedzą coś czego my nie wiemy. Chyba nie warto sobie zawracać głowy takimi doniesieniami, tym bardziej, że na antenie AntyRadia jasno i wyraźnie powiedziano o czerwcowym koncercie Pearl Jam, a prowadzący audycję nawet nie zająknał się o innych kapelach.

Skoro już jesteśmy przy stacjach radiowych — 3FM, największe holenderskie radio („dutch”, nie „netherland” ;D) właśnie potwierdziło, że gwiazdą festiwalu Pinkpop 2007 będzie Pearl Jam. Taki miły akcent tuż przed świętami. Miejcie je wesołe!.

Tagi: , , , ,